کوچینگ و منتورینگ کارنیل سرآغاز جهش در بازدهی سازمان شما

۱۸ تیر ۱۳۹۹ یک دیدگاه

کوچینگ و منتورینگ کارنیل

تیم آموزشی کارنیل با ارائه طرح کوچینگ رهبری ، خدمات متفاوتی را به منظور افزایش بازدهی سازمان ها و کسب و کارهای مختلف ارائه می دهد. کارنیل خود را نقطه اتصال روانشناسی فردی و بهبود شرایط کسب و کار می داند. مجموعه کارنیل بعنوان اولین مجموعه در ایران که کسب و کار و زندگی شخصی رهبران و مدیران را بصورت یکپارچه و در کنار هم در نظر میگیرد، به کوچینگ و منتورینگ افراد می پردازد.
اعتقاد ما این است که لازمه دستیابی به اهداف شغلی ارزشمند و تبدیل شدن به یک مدیر موفق، ایجاد یکپارچگی و تعادل بین کسب و کار و جنبه های دیگر زندگی مانند سلامتی، رشد فردی، روابط، خانواده و … است.
به همین دلیل برنامه های ویژه ای را برای رهبران و مدیران سازمان ها و شرکت های مختلف _که مهمترین افراد هر مجموعه به حساب می آیند_ در نظر گرفته ایم.

ایجاد تعادل در تمام جنبه های زندگی

در مجموعه کارنیل، با مانیتورینگ کامل و دقیق زندگی رهبران و مدیران، راهبردهای کلیدی برای رشد آنان در تمام جنبه های زندگی ارائه خواهد شد. ما قصد داریم که یک توازن و بالانس مناسب در سه جنبه حیاتی زندگی:
۱) کار
۲) زندگی (یادگیری، سلامت، روابط، خانواده و …)
۳) کارهای شخصی یا می تایم (تفریحات و …)
برقرار کنیم. خروجی این توازن و بالانس سه چیز خواهد بود:
۱) پیشرفت در کار
۲) رشد فردی
۳) داشتن یک زندگی با کیفیت
تا این مرحله با ارائه راهکار ها و نکات کلیدی به رهبران و مدیران کمک می شود که بتوانند یک تعادل مناسب در تمام جنبه های زندگی خود مانند: رشد فردی، روابط، سلامتی، خانواده و … برقرار کنند و با رسیدن به این هدف، بستر لازم برای ایجاد یک جهش بزرگ در زمینه مالی و شغلی در سازمان خود فراهم نمایند.
این تنها آغاز ایجاد یک تغییر بزرگ است و خدمات کارنیل به اینجا ختم نمی شود!

تعیین چشم انداز و استراتژی سازمان

در کوچینگ رهبری کارنیل، پس از مشخص کردن رسالت و اهداف شما در مرحله قبل، نوبت به مشخص کردن چشم انداز و استراتژی سازمان شما می رسد. در مجموعه کارنیل اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت سازمان با توجه به شرایط موجود مشخص می شود تا همچون چراغی روشنگر راه سازمان تان در مسیر پیشرفت خود باشد.
پس از مشخص شدن استراتژی و اهداف سازمان، نوبت به گام نهادن در میدان عمل می رسد. در این مرحله به شما کمک می شود تا با کمک دانش روز دنیا و جدیدترین مدل های مدیریت کسب و کار، شرکت خود را به بهتربن شکل ممکن اداره کنید.
 استفاده از دانش مدیریتی و تلفیق خلق مدل های مختلف و تطبیق آن با شرایط شرکت و سازمان شما در میدان عمل از دیگر خدمات کارنیل در طرح کوچینگ و منتورینگ کارنیل به حساب می آید.
به طور مثال با قرار دادن سازمان در قالب مدل bsc می توانیم همه بخش ها و قسمت های مختلف سازمان را در یک بوم مشترک مشاهده کرده و ارتباط بخش های مختلف با یگدیگر را در جهت رسیدن به ماموریت سازمان برقرار کنیم. پس از رسیدن به دیدگاه جامع به واسطه مدل bsc از سازمان یا کسب و کار، با سیستم هدف گذاری okr سیستماتیک هدف گذاری را شروع می کنیم و برای دستیابی به اهداف سازمان اقدامات موثر را انجام می دهیم. در انتها به وسیله شاخص های منتخب (kpi) و همچنین نمره گذاری okr ها و سایر مدل ها، به ارزیابی تخصصی بخش های مختلف می پردازیم تا به بازخورد و اصلاحات مناسب دست پیدا کنیم. این امر می تواند در مدت زمانی مشخص، میزان بازدهی شرکت شما را به صورت چشم گیری افزایش دهد.
۰

یک پاسخ به “کوچینگ و منتورینگ کارنیل سرآغاز جهش در بازدهی سازمان شما”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>