افزایش بهره وری کارمندان با کوچینگ و منتورینگ کسب و کار کارنیل

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۲ دیدگاه

مزایای کوچینگ و منتورینگ کسب و کار کارنیل:

در کوچینگ و منتورینگ کسب و کار کارنیل ، این امکان برای شما فراهم خواهد شد که با نگاهی جدید و متفاوت، بصورت سیستمی و ریشه ای به کسب و کار خود بنگرید. با کمک کارنیل و با استفاده از مدل های مختلف (bsc و …) خواهید توانست تمام فرآیند ها و اهداف سازمان خود را یکپارچه نمایید. با انجام این کار، بازدهی سازمان تحت مدیریت خود را بسیار بالاتر خواهید برد.
از دیگر مزایای ارزشمند کوچینگ و منتورینگ کارنیل، تجربه ی بالای این مجموعه در توانمندسازی و رشد افراد (منابع انسانی) به عنوان هسته اصلی هر کسب و کار است. کارنیل این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بهترین ها را در سازمان خود گردهم آورید و از هر فرد در مناسب ترین جایگاه خود که متناسب با استعداد و تیپ شخصیت وی است، بهره ببرید.

خدمات ارائه شده در کوچینگ و منتورینگ کارنیل:

در طرح کوچینگ و منتورینگ کسب و کار کارنیل، به کمک برترین آزمون ها و پرسشنامه های روانشناسی و با تهیه فرم های خودشناسی حرفه ای _که دربرگیرنده تمامی ویژگی ها، علایق، توانایی ها، نقاط قوت و ضعف، مهارت ها، دانش، تجارب و تیپ شخصیتی افراد است_ مناسب ترین جایگاه شغلی هر فرد در قسمت های مختلف مشخص میشود. پس از انجام خودشناسی لازم، و به کمک اطلاعات گرفته شده از افراد سازمان، یک برنامه توسعه فردی بصورت مجزا در اختیار هر فرد قرار میگیرد.
با کمک این فرم خودشناسی و برنامه توسعه فردی تهیه شده، هر فرد خواهد توانست علاوه بر رشد فردی و بالا بردن کیفیت و حس شادی در زندگی خود، بهترین خدمات و بالاترین بازدهی ممکن را به سازمان شما ارائه دهد و سبب ارتقاء بهره وری سازمان شود.
۰

۲ پاسخ به “افزایش بهره وری کارمندان با کوچینگ و منتورینگ کسب و کار کارنیل”

  1. NilTest@dmin گفت:

    سلام

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>