من قبول ات دارم

می دانم درونه کسی یک کارافرین مخفی شده است.می دانم همه ی ما در قلب مان یک کار افرین هستیم.کار افرینی در روح ،قلب و رویاهای ماست.درخون ماست.ولی این را هم می دانم که راه انداختن یک کسب و کار،ایده ی ترسناکی ست.انقدر که میلیونها نفر حتی از امتحان کردن اش می ترسند. و برای کسانی که امتحان اش می کنند ، چه طور؟سخت است.خیلی هابدون کمک ، آموزش وراهنمایی از پس اش برنمی ایند. میدانم من هم نمی توانستم بدون این موارد از پس اش برایم.

هر کارافرینی باید بداند یک نفر به او اعتقاد دارد و من تا ابد مدیون کسانی هستم که باورم داشتند و ایده هایی را با من درمیان گذاشتند که موفقیت ام را بیشترکرد.تنها راهی که می توانم دین آن ها را بدهم این است که ان ایده ها را انتقال دهم .کل داستان را تعریف کنم  تابدانید آن فراز و نشیبهای دیوانه کننده ای که تجربه می کنید طبیعی هستند و می توانید از پس شان برایید.دلیل اصلی نوشتن این کتاب همین بود.

اگر فقط یک موضع باشدکه قبل از سوار شدن به این ترن هوایی باید بدانید ایناست که شخصی به شما اعتقاد دارد.میداند میتوانید اینکار را بکنید. و وقتی این کار را میگویم به من اعتمادکنید.

من اعتقاددارم.

من، دارن هاردی، باورتان دارم.

میتوانید این کار رابکنید.

حتی اگر همدیگر را ملاقات نکرده باشیم،حتی اگرهیچ وقت فرصت شنیدن ماجراهای تان رانداشته باشم،اگر تا اینجاخوانده اید،پس این راهم بدانید: شما از پس این کار برمی آیید.در غیر این صورت تا این جا نیامده بودید.مثل کتابهای دیگر،این کتاب را هم گذاشته بوید کنار و دیگر در دستان تان نمی دیدیدش

 

دیوانگان ثروت ساز – دارن هاردی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *